Chaty a chalupy prodej a pronájem, Ostrava a okolí

Vyhledat nemovitost

Hledám Chatu / Chalupu Prodám Chatu / Chalupu »

  
okres:        
 

záznam: 1 - 4  z  4

   stránka:   1  

název/ulicevelikostpolohacena 
Foto nemovitosti

Prodej zděného domu 3+1, s garáží, Opava, Kružberk[N00037]

115 m2Opava360 000 Kč/obj.Financování zajistímeprodej: Chata / Rekreační objekt , ul. Prodej zděné chaty s garáží v obci Kružberk. Zděná stavba o dispozici 3+1 s garáží. Střecha je pultová s plechovou krytinou. Stavbu je možné užívat celoročně. Příjezd k chatě je zajištěn po obecní komunikaci s asfaltovým povrchem. Klidná lokalita v roztroušené zástavbě s dobrým soukromím v blízkosti řehradní nádrže Kružberk. Stavba je aktuálně zapsána v katastru nemovitostí jako stavba k rekreaci. Pozemky jsou v pronájmu od obce Kružberk (10,-Kč/m2 zastavěná plocha/rok).
Foto nemovitosti

Prodej RD 4+1, Třemošnice, Lhůty[N00092]

308 m2Chrudim2 110 000 Kč/obj.prodej: Chata / Rekreační objekt , ul. Prodej zděné stavby domu 4+1, se zahradou, Třemošnice, obec Lhůty V přízemí domu je prostorná obytná místnost s kuchyňským koutem, předsíň se schodištěm, koupelna a samostatná toaleta, 2x pokoj. V podkroví domu je předsíň se schodištěm, pokoj, půda s další možností výstavby obytných prostor. Součástí prodeje je hospodářská budova a garáž. Dům i veškeré jeho příslušenství je ve výborném stavu, kvalitně zrekonstruované za účelem celoročního bydlení. Dům je napojen na vlastní studnu i vodovodní přípojku, přípojku elektřiny. Nemovitost včetně vybavení.
Foto nemovitosti

Prodej zděné chaty 2+1, Klimkovice[N00089]

48 m2Ostrava-město485 000 Kč/obj.prodej: Chata / Rekreační objekt , ul. Prodej zděné chaty o dispozici 2+1, Klimkovice. Chata je zděná celopodsklepená stavba s využitým podkrovím. Stavba chaty je napojená na přípojku elektřiny, vody. Kanalizace je stažena do septiku. Vytápění chaty je zajištěno lokálními kamny na tuhá paliva, součástí chaty je mokré WC. K chatě přináleží stavba skleníku s zděnou podsadou. Skleník je vytápěný se zavlažováním. Součástí nabídky prodeje je i zahrada o výměře 372 m2. Příjezd k chatě je možný celoročně autem s parkováním na vlastním pozemku. Volné ihned.
Foto nemovitosti

Prodej zděné chaty 3+1, se zahradou, Lomnice, Tišnov, Brno, venkov[N00058]

80 m2Brno-venkov540 000 Kč/obj.prodej: Chata / Rekreační objekt , ul. Prodej zděné chaty 3+1, v obci Lomnice, (Tišnov, Brno-venkov). Stavba chaty je zděná částečně podsklepená stavba s využitým podkrovím. Vytápění je možné kamny na tuhá paliva nebo plyn, v chatě je 2x mokré wc s umývárnou. Pod terasou chaty je dílna a skladové prostory. Stavba je napojená na přípojku vody, elektřiny. Součástí prodeje je zahrada o výměře cca. 500 m2. Příjezd ke stavbě je po obecní komunikaci a asfaltovým povrchem, celoročně.

záznam: 1 - 4  z  4

   stránka:   1  Kontakt
Dalibor Hynčica Dalibor Hynčica
jednatel společnosti
tel: 777 100 293
hyncica@arkus.cz
Čujkovova 2726/48a
Ostrava-Zábřeh
PSČ: 700 30

e-mail: info@rkarkus.cz

Nabídka stavebních pozemků