Chaty a chalupy prodej a pronájem, Ostrava a okolí

Vyhledat nemovitost

Hledám Chatu / Chalupu Prodám Chatu / Chalupu »

  
okres:      
 

záznam: 1 - 3  z  3

   stránka:   1  

název/ulicevelikostpolohacena 
Foto nemovitosti

Prodej zděné chaty 3+1, s garáží, Kružberk, Opava[N00160]

115 m2Opava360 000 Kč/obj.Financování zajistímeprodej: Chata / Rekreační objekt , ul. Prodej zděné chaty 3+1, s garáží, Kružberk, Opava Střecha je pultová s plechovou krytinou. Možné užívat celoročně. Příjezd k chatě je zajištěn po obecní komunikaci s asfaltovým povrchem. Klidná lokalita v roztroušené zástavbě s dobrým soukromím v blízkosti přehradní nádrže Kružberk.
Foto nemovitosti

Prodej chalupy 4+1, Třemošnice, Lhůty[N00142]

308 m2Chrudim1 990 000 Kč/obj.cena k jednáníprodej: Chata / Rekreační objekt , ul. Prodej zděné stavby domu 4+1, se zahradou, Třemošnice, obec Lhůty V přízemí domu je společenská místnost, kuchyňský kout, předsíň, koupelna a samostatná toaleta, dva pokoje. V podkroví domu je předsíň se schodištěm, pokoj, půda s další možností výstavby obytných prostor. K domu náleží hospodářská budova a garáž. Dům i veškeré jeho příslušenství je ve výborném stavu, kvalitně zrekonstruované za účelem celoročního bydlení. Dům je napojen na vlastní studnu i vodovodní přípojku, přípojku elektřiny.
Foto nemovitosti

Prodej domu 5+1, Horní Bečva[N00189]

210 m2Vsetín0 Kč/obj.Dohoda o kupní ceněprodej: Chata / Rekreační objekt , ul. Prodej domu o dispozici 5+1, v obci Horní Bečva. Dům je po rekonstrukci v dobrém stavu. Dům je napojen na přípojku elektro, voda je připojena ze studny, kanalizace je stažena do septiku, vytápění domu je řešeno centrálně kamny na tuhá paliva i lokálními kamny na tuhá paliva. Konstrukce domu je zděná, střecha je z dřevěného krovu, krytina je plechová. K domu náleží samostatně stojící sklep, hospodářská přístavba. Dispozice domu obsahují 4 pokoje, 2x kuchyň, koupelnu, wc, v přízemí hospodářské přístavby je společenská místnost. Dům stojí ve slunném svahu s překrásným výhledem do krajiny. Energetická třída E.

záznam: 1 - 3  z  3

   stránka:   1  Kontakt
Dalibor Hynčica Dalibor Hynčica
jednatel společnosti
tel: 777 100 293
hyncica@arkus.cz
Čujkovova 2726/48a
Ostrava-Zábřeh
PSČ: 700 30

e-mail: info@rkarkus.cz

Dřevostavba VALACH